Aoi Bungaku

STAŽENÍ seriál Aoi Bungaku series

 

Obsah:

Anime AOI BUNGAKU se skládá z adaptací šesti klasik japosnké litratury, z nichž většina je od jiného autora a odlišuje se jiným stylem jak příběhu, tak samotné audiovizuální stránky.

NO LONGER HUMAN – Vypráví o studentovi, který se ztratí v depresích a drogách. Rozděleno na čtyři epizody, z nichž každá je z jiné části jeho života.

IN FOREST, UNDER CHERRIES IN FULL BLOOM – Příběh o lásce ženy z města a bandity žijícího v horách, který má strach jen z jedné věci – rozkvetlých sakur.

KOKORO – Hlavním tématem je tu milostný trojúhelník. Rozděleno na dvě epizody, obě pokrývají stejný děj, ovšem obě z pohledu jiného člověka.

RUN, MELOS! – Hlavní hrdina se ztotožňuje s postavou ze starého řeckého příběhu, který se musí rozhodnout mezi životem svého nejlepšího přítele a svým vlastním.

THE SPIDER’S THREAD – Příběh vraha, který má možnost dostat se z pekla díky tomu, že jednou za svůj život projevil laskavost – nezabil pavouka.

HELL SCREEN – Krutovládce pověří svého nejlepšího umělce, aby vymaloval zdi jeho budoucí hrobky krásami jeho země. Jelikož umělec žáné krásy nevidí, jen smrt, rozhodne se to udělat po svém.

Hodnocení:

 

 

Plný názevAoi Bungaku
Status:
Žánr:Animovaný, drama, mysteriózní, psychologický
Protagonisté: Daisuke Namikawa, Mamiko Noto, Nana Mizuki, Romi Paku, Tomokazu Seki, Acuko Tanaka, Hóko Kuwašima, Wataru Takagi, Mamoru Mijano, Aja Hisakawa, Šinpači Cudži, Mikako Takahaši
Scénář:
Režie:Morio Asaka, Tecuró Araki, Šigejuki Mija, Rjósuke Nakamura, Acuko Išizuka
Stopáž: 25 minut
Rok výroby:2009
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:Japonsko