Dobré zprávy

STAŽENÍ PROFIL SERIEPEDIE RECENZE

seriál Dobré zprávy

 

Obsah:

Seriál s názvem Dobré zprávy dá divákům možnost nahlédnout do zákulisí televizního světa. Hlavní role ztvární Natálie Halouzková (Bára Beránková) a Vladimír Polívka (Ondřej Toman). Seriál líčí příběh vesnické dívky Báry, která získá stáž v redakci Dobrých zpráv, které obdivuje, a tím si začne plnit své sny. Nejen díky ní tak diváci uvidí to, co se děje za kamerami, když jsou vypnuté.

Každá zpravodajská stanice má svou ústřední moderátorskou dvojici a v Dobrých zprávách to bude Sára Rychlíková (Mona Fiedlerová) a Jan Fanta (Šimon Polanský) – všemi milovná a nejoblíbenější moderátorská dvojice na obrazovce. Trojlístek moderátorů doplňuje Denisa Nesvačilová coby Gita Rosová.

Každé správné miminko má mít při vstupu do života svého kmotra a v případě Dobrých zpráv se této role ujala moderátorka Hlavních zpráv na TV Prima a CNN Prima News – Klára Doležalová. Dobré zprávy rozhodně nebudou ochuzeny ani o další televizní profese, o které se postarají hodinová manželka Alžbeta Stanková (Hermína Hesová), rosnička Mirek Šimůnek (Marián Tleskač), bratři pekaři Jan Komínek (Tadeáš Tyl) a Tomáš Weber (Tobiáš Tyl), Igor Chmela (Karel Kunc) se svou talkshow Host Karla Kunce, produkční Vladimír Polívka (Ondřej Toman), maskér Míra Nosek (Julda Kmoch) nebo bývalý válečný reportér Vojtěch Vodochodský (Petr) a spousta dalších.

Hodnocení:

Plný názevDobré zprávy
Status:
Žánr:Drama / Komedie
Protagonisté: Natálie Halouzková, Vladimír Polívka, Jan Fanta, Sára Rychlíková, Denisa Nesvačilová, Alžbeta Stanková, Miroslav Šimůnek, Jan Komínek, Tomáš Weber, Igor Chmela
Scénář:René Decastelo, David Holý, Jaroslav Sauer, Jiří Suchý
Režie:Libor Kodad, Jaromír Polišenský, Lukáš Buchar
Stopáž: 74 minut
Rok výroby:2022
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:Česko