Ressurection

STAŽENÍ

Obsah:

Co se stane, když se lidé, které jste již dávno oplakali, začnou objevovat před vašimi dveřmi? Je to zázrak? Bláznovství? A je to vůbec pravda?
Osmiletý kluk se zničehonic probudí uprostřed rýžového pole v jedné čínské provincii. Tvrdí, že se jmenuje Jacob a pochází z Arcadie. Imigrační agent Martin Bellamy ho odveze do města, k domu, kde tvrdí, že bydlí. V domě žije postarší pár Harold a Lucille. Ti však svého syna ztratili při nehodě již před 30 lety. Jacob je ale identifikuje jako své rodiče i přesto, že značně zestárli. Jenže jak je to možné? To musí být velice promyšlený podvod. Ale mladý Jacob zná podrobnosti z jejich života. A ty by nikdo jiný než pravý Jacob neměl znát.
Všichni lidé z městečka se snaží přijít záhadě na kloub, obzvlášť šerif Fred Garland. Tomu se totiž při stejném neštěstí před 30 lety utopila manželka, když se právě Jacoba snažila zachránit. A tenhle kluk, co říká, že je Jacob, ví o svojí a její smrti mnohem víc a tak pravda začíná pomalu prosvítat na povrch. Brzy se ukáže, že Jacob není jediným mrtvým, který se do Arcadie vrátil.

Hodnocení:

 

Plný názevRessurection
Status: ukončeno
Žánr:Drama, fantasy
Protagonisté: Omar Epps, Devin Kelley, Samaire Armstrong, Matt Craven, Frances Fisher, Sam Hazeldine
Scénář:Thomas Schnauz, Tony Basgallop
Režie:Charles McDougall, Vincent Misiano, Colin Bucksey, Constantine Makris, John Scott
Stopáž: 43 minut
Rok výroby:2013
Epizody, série, celovečerní:2 série
Země původu:USA