T

 

Taboo

Dobové drama stanice BBC je zasazeno do roku 1813. James Keziah Delaney je dobrodruh, který se vrací z Afriky se čtrnácti diamanty, aby pomstil smrt svého otce. James odmítá prodat rodinný podnik východoindické společnosti. Rozhodne se vybudovat vlastní obchodní impérium, brzy ovšem zjistí, že hraje velmi nebezpečnou hru.

 

 

 

Tajemný pisatel / Ghostwriter

seriál Tajemný pisatel Ghostwriter series

Novodobé zpracování stejnojmenného dětského seriálu z 90. let, ve kterém tajemný duch z knihkupectví spojí čtveřici dětí. Společně mají za úkol vysvobozovat fiktivní postavy ze známých literárních děl.

 

 

 

 

 

Tajemství kruhu / The Secret Circle

Příběh o mladé čarodějce, která se přistěhuje do nového města, kde jak zjišťuje, není čarodějkou pouze ona. Navíc jak se zdá, je součástí tajemného klanu a hlavní postavou ve staletí trvající bitvě dobra se zlem. Na motivy knižní série od L.J.Smith, která napsala také Upíří deníky. A stejně jako u Upířích deníků, za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson.

 

 

 

Tajemství pravdy / Legend of the Seeker

Příběh Tajemství Pravdy se odehrává ve vzdálené zemi, ve věku mečů, draků a kouzel. Richard je obyčejný lesní průvodce, který žije v malém městečku Hartland v Západozemí, jen kousek od hranice oddělující je od Středozemí, kde vládne magie. O Hledači, zlém krutovládci Darkenu Rahlovi ani o moci kouzel zatím nemá tušení. To vše se změní ve chvíli, kdy potká krásnou Kahlan Amnell a zamiluje se do ní.

 

Tajnosti a lži / Secrets & Lies

Stanice ABC přichází s remakem stejnojmenného šestidílného seriálu australské stanice TEN. 

Spořádaný muž a otec rodiny objeví tělo mladého chlapce a brzy začne být v tomto případu vraždy hlavním podezřelým. Nezbývá mu nic jiného, než na vlastní pěst začít hledat skutečného vraha dřív, než přijde o vše, na čem mu v životě záleží.

 

Tajný deník call girl / Secret Diary of a Call Girl

seriál Tajný deník call girl Secret Diary of a Call Girl series

Pro rodinu a přátele je známá jako Hannah, sekretářka s normální pracovní dobou a normálním životem. Jenže pro své opravdové zákazníky je známá jako Belle, která dokáže uskutečnit jakoukoliv mužskou fantazii. A nyní máme šanci nahlédnout do jejího tajného deníčku, kde popisuje, jak těžké je udržet tyto dva rozdílné životy daleko od sebe…

 

 

 

 

Tajný život pana Ávily

seriál Tajný život pana Ávily series

Roberto Ávila je obyčejným otcem od rodiny. Živí se jako pojišťovací agent. Na první pohled by bylo velmi obtížné na něm hledat nějakou tu mouchu. Ale přece jen jedna taková existuje. Roberto je zároveň nájemný vrah, o čemž jeho rodina vůbec netuší. Roberto pracuje pro místní zločineckou organizaci, ve které se bude volit nový boss. Ke vší smůle je Roberto zvolen přímo do jejího čela. Ovšem v tu chvíli se dává do pohybu sled událostí, kterých bude Roberto ještě trpce litovat a jeho rodina s ním.

 

 

 

Take Two

Take Two

Ella je bývalou hvězdou populárního krimi seriálu, která se jako mnozí umělci ocitla ve spárech drog a alkoholu. Dala se ale na léčení a nyní se snaží oživit svou hereckou kariéru. Rozhodne se proto v rámci výzkumu na novou roli sledovat při práci soukromého detektiva Eddieho. Ten z této situace není vůbec nadšený, ale ukáže se, že Ella dokáže být docela užitečná. Podaří se jim společně vyřešit důležitý případ, což má za následek nárůst nových klientů. Všichni totiž chtějí, aby pro ně tato dvojice pracovala.

 

 

Taken

Původní příběh smrtícího agenta CIA 30 let před filmy Taken, ve kterém se mrtí mexickému drogovému kartelu za smrt své sestry a nachází cestu zpět do USA, aby se stal částí nového týmy operativců.

 

 

 

 

Taková moderní rodinka / Modern family

Americký komediální seriál nám představuje novodobý rodinný klan, v jehož čele stojí šedesátník Jay Pritchett se svou novou mladou manželkou a vyženěným synkem, Jayova dospělá dcera se třemi potomky a syn, který se svým partnerem právě adoptoval dítě.
Kdysi osvědčený rodinný model žena + muž + dvě až tři děti už je dávno minulostí a tento americký sitcom nám představuje moderní rodinu z počátku 21. století. Vlastně tři rodiny, které nicméně dohromady tvoří klan Pritchettových. Jeho patriarchou je šedesátník Jay (Ed O’Neill), který se znovu oženil s mnohem mladší vášnivou Glorií (Sofía Vergara). Ta si z předchozího manželství přivedla do rodiny jedenáctiletého syna Mannyho (Rico Rodriguez), jenž celé dny tráví sněním a psaním veršů, což se jeho novopečenému nevlastnímu otci zrovna nezamlouvá. Jay také těžko snáší, když si lidé myslí, že je Gloriin otec, nikoliv manžel. Jayova dospělá dcera Claire (Julie Bowen) a její muž chtějí mít otevřený a upřímný vztah se svými třemi dětmi, jenže to není žádný med, zvlášť když udeří puberta. A pak je tu Jayův syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson), který už pět let žije se svým partnerem Cameronem (Eric Stonestreet), a právě spolu adoptovali dítě z Vietnamu. Život, jak se zdá, není úhledný ani předvídatelný, ale právě překvapení, jež neustále přináší, z něj vyhánějí nudu.

Takoví normální Američané / The Americans

V 80. letech setrvávají spící agenti KGB jako manželský pár na předměstí Washingtonu D.C.

 

 

 

Tale of the Nine Tailed

seriál Tale of the Nine Tailed series

Seriál sleduje život devítiocasé lišky tzv. gumiho, který kdysi vládl jako žijící bůh pohoří Baekdudaegan, ale nyní pracuje jako úředníček mezi tímto světem a podsvětím. Jeho hlavním úkolem je uklízet nepořádek, který po sobě zanechávají ti, kdo narušují svět živých, zatímco jako své krytí používá městské legendy.

 

 

Tales from the Loop

seriál Tales from the Loop series

Seriál vypráví zvláštní a vzrušující příběhy z městečka a od lidí, kteří žijí nad Smyčkou (The Loop). Jde o stroj, který byl vytvořen ke zpřístupnění a prozkoumání záhad vesmíru. Loop umožňuje věci, které dříve byly kategorizované jako sci-fi.

 

 

 

 

Tales of the City

seriál Tales of the City series

Mary Ann se vrací zpět domů do San Francisca, kde se opět shledá se svou dcerou a bývalým manželem po dvaceti letech. Kdysi dala přednost práci před rodinou, teď se pokusí dohnat to, co zanedbala.

 

 

 

Tales of the Walking Dead

seriál Tales of the Walking Dead

Připravovaný antologický seriál ze světa The Walking Dead (Živí mrtví). Každá z šesti epizod první série se bude věnovat nějaké původní či nové postavě.

 

 

 

 

Taskmaster

seriál Taskmaster

Taskmaster je britská komediální show, v níž ‘taskmaster’ Greg Davies naděluje různé – hlavně vtipné a bizarní – úkoly pěti soutěžícím, obvykle profesionálním komikům.

 

 

 

 

 

Táta to zvládne / See Dad Run

seriál Táta to zvládne See Dad Run series

Herec David Hobbs se proslavil jako všemi oblíbený otec v televizním seriálu. Když se jeho žena, hvězda soap opery, vrací do záře reflektorů, zůstává na něm, aby vedl domáctnost a staral se o jejich tři děti.

 

 

 

 

 

Tátové na tahu

seriál Tátové na tahu

Konec starých časů. Muži chodí na mateřskou, bývalí manželé se o potomky starají ve střídavé péči a homosexuální páry mají děti. A i když chlapi dělají totéž co ženy, není to totéž. Chytrý, dojemný a vtipný příběh o čtyřech moderních rodinách, které mají jedno společné. Domácnost a výchovu dětí si vzali na starost muži. Prožíváme s hlavními hrdiny svatby, zrození, rozvody, kariérní pády i soukromé tragédie. Budou se nenávidět milovat, navzájem si pomáhat, a hlavně bojovat o to, aby byl každý z nich tím nejlepším tátou na světě.

 

 

Tchýně na prameni / A Sogra Que Te Pariu

seriál Tchýně na prameni A Sogra Que Te Pariu

Vtíravá Isadir, která žije se svou rodinou od vypuknutí pandemie, se ze všech sil snaží narušit život svého neohrabaného syna a rivalské snachy.

 

 

 

Teachers

Teachers

Komedie se točí okolo šesti učitelek na základní škole. Ženy se snaží formovat mysli i celé životy mladé generace Ameriky, i když to vypadá, že samy nemají uspořádány vlastní životy. Tyto učitelky opravdu mění svět, ať už odmítáním čtení pohádek, protože “někdy princ Krasoň chce chodit i s jinými lidmi”, nebo flirtováním s místním “sexy taťkou”.
Seriál je založen na stejnojmenném webseriálu v hlavní roli s komičkami, které si říkají The Katydids.

 

 

Ted Lasso

seriál Ted Lasso series

Ted Lasso je vysokoškolský fotbalový trenér, který má převzít anglický tým, přestože nemá sebemenší zkušenosti.

 

 

 

 

 

Tehran

seriál Tehran

Tamar Rabinyan je mladá agentka izraelské tajné služby Mossad, specialistka na hacking a boj ve virtuálním světě. Její první úkol ji vede rovnou do Teheránu, hlavního města hlavního nepřítele Izraele a shodou okolností města, kde se kdysi narodila.

Jejím úkolem je neutralizace íránské protivzdušné obrany, aby mohla následně izraelská letadla bombardovat íránský jaderný reaktor. Izrael chce za každou cenu zabránit íránské snaze vyrobit atomové zbraně. Akce má potenciál ovlivnit dění na celém světě, jenže něco se těžce nepovede a mise selže. Nepřátelští agenti v čele se šéfem vyšetřování Revolučních gard Farazem Kamali se ji a její kolegy snaží za každou cenu vypátrat a k nebezpečí přispívá i sama Tamar, která se zamiluje do místního prodemokratického aktivisty…

 

Tell Me Lies

seriál Tell Me Lies

Seriál sleduje bouřlivý a toxický vztah, který se rozvíjí v průběhu osmi let. Lucy a Stephen se potkají na výšce. Jsou v tom věku, kdy zdánlivě neškodná rozhodnutí vedou k nenapravitelným důsledkům. I když jejich vztah začne jako typická romance na koleji, rychle se spolu zapletou až do míry závislosti, která trvale pozmění nejen jejich životy, ale také životy všech okolo.

Seriál je adaptací románu od Caroly Lovering.

 

Tell Me Your Secrets

seriál Tell Me Your Secrets series

Thriller o triu postav, které skrývají záhadnou a znepokojivou minulost. Emma je mladá žena, která se kdysi dívala do očí nebezpečného vraha. John je bývalý predátor, který se zoufale snaží najít vykoupení. Mary je truchlící matka posedlá nalezením své pohřešované dcery. Všichni z nich jsou dohnáni do extrému a pravda o jejich minulostech a motivech vychází najevo a smazává hranice mezi obětí a pachatelem.

 

 

Tělo jako důkaz / Body of Proof

seriál Tělo jako důkaz Body of Proof series

Hlavní postavou je Dr. Megan Huntová, která je soudní znalkyní v oblasti medicíny a ke své práci využívá místy velmi neortodoxní metody. Megan bývala neurochirurgem, ale těžká nehoda jí zabránila v této práci pokračovat. Jak se vyrovná se svým novým zaměřením? Dozvíte se v tomto kriminálním dramatu.

 

 

 

 

Téměř šťastný / Casi Feliz

seriál Téměř šťastný Casi Feliz

Sebastián není jako moderátor v rádiu žádná velká hvězda. Protlouká se životem se dvěma dětmi a bývalou ženou, kterou pořád miluje.

 

 

 

 

Temné lesy / The Woods

seriál Temné lesy The Woods series

Adaptace knihy Harlana Cobena.

Příběh se odehrává ve dvou časových pásmech – v letech 1994 a 2019. Varšavský právník stále truchlí nad ztrátou sestry před 25 lety, která na letním táboře jedné noci vešla do lesa a už ji nikdy nikdo neviděl. Nyní se našlo mrtvé tělo chlapce, který zmizel s hrdinovou sestrou. Na těle se najdou důkazy, které ho pojí s jejím zmizením. Hrdinovi se zvyšuje naděje, že sestra může být stále naživu, ale nebezpečná tajemství z jeho rodinné minulosti ohrožují vše, co se zoufale snažil držet pohromadě.

 

Temný Kraj

seriál Temný Kraj

Odborník na sériové vraždy Petr Kraj odjíždí odpočívat na poklidný venkov na svou zchátralou chalupu, starou faru po strýci, kam neměl čas jezdit. Jeho dosavadní život nečekaně nabere úplně jiný směr, když najde opuštěného, zraněného psa, a zároveň přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které připomínají tajemnou pověst o čarodějnici. Potvrdí se Petrovo podezření, že jde o sériové vraždy? Najde společnou řeč se svéráznou trojicí okresních policajtů, kteří s vyšetřováním vražd nemají zkušenosti?

 

 

Temný případ / True detective

Dva detektivové spolupracují při sedmnáct let trvajícím pronásledování sériového vraha v Lousianě.

 

 

 

 

Temný Wales / Hinterlands

seriál Temný Wales_Hinterlands series

Detektivní drama odehrávající se v Aberystwythu, podhorském městečku, plném osamělých farem, v blízkosti dalších vesniček.

 

 

 

Ten Percent

seriál Ten Percent

Zaměstnanci talentové agentury se po smrti jejího zakladatele ze všech sil snaží udržet své hvězdné klienty šťastné a spokojené, aby firma zůstala nad vodou.

Britský seriál je adaptací francouzské předlohy Dix pour cent.

 

 

Ten, kdo tě chrání / The Guardian

seriál Ten, kdo tě chrání The Guardian series

 

Syn prominentního právníka v Pittsburghu, Nick Fallin musí čelit důsledkům střetu se zákonem. Kvůli drogám je odsouzen k veřejně prospěšným pracím a společně se sociální pracovnicí Laurií Soltovou u soudu zastupuje zneužívané, zanedbávané a problémové děti.

Stává se z něho ochránce – advokát dětí ve Službě právní pomoci a jak řeší jeden případ za druhým, začíná konečně chápat, co znamená být dítětem, jemuž nepřály šťastné životní okolnosti. A také se musí rozhodnou, zda bude bude dál zastupovat obžalovanou mládež, nebo mocné a bohaté klienty. Nickovo svědomí se opět po dlouhé době probouzí…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tenhle příběh je pravda / True Story

seriál Tenhle příběh je pravda True Story

Kevin Hart hraje verzi sebe sama ve fiktivním seriálu, který se točí okolo Kida a jeho staršího bratra Carltona. Hrdina je úspěšný komik, který se na svém turné zastaví i v rodném městečku ve Filadelfii. Po večeru stráveném se svým bratrem si nic nepamatuje, avšak důsledky jeho činů ohrozí vše, co si za život vybudoval.

 

 

Tenkrát a teď / Now & Then

seriál Tenkrát a teď Now & Then

Příběh se odehrává v Miami a sleduje rozdíly mezi cíli a plány mladých a krutou realitou dospělosti. Skupinka přátel z vysoké již nikdy nebude stejná. Po víkendu plném oslav totiž jeden z nich skončí mrtvý. Nyní, o dvacet let později, se zbylých pět znovu setká. Spojí je hrozba, která ohrozí jejich zdánlivě dokonalé životy.

 

 

Tenkrát poprvé / Never Have I Ever

seriál Tenkrát poprvé Never Have I Ever series

Komedie o dospívání sleduje komplikovaný život mladé dívky, která spadá do první generace indicko-americké rodiny.

 

 

 

 

Teorie Velkého třesku / The Big Bang Theory

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. Tvůrci série Chuck Lorre a Bill Prady vytvořili skvělou melanž vědy, superhrdinů i sexu. Jim Parsons a Johnny Galecki v hlavních rolích rozesmějí každého.

 

 

Terapie

seriál Terapie

Po realizaci unikátních dokumentů a hraných filmů společnost HBO ČR vstupuje do oblasti tvorby vlastních seriálů. Pětačtyřicetidílné drama TERAPIE se běžným seriálům vymyká svou formou, obsahem i autenticitou problémů, o nichž vypráví.

Seriál TERAPIE je výjimečný svou psychologickou hloubkou, propracovaností postav i neobvyklým dějištěm. Téměř celý se odehrává v pracovně psychologa Marka Pošty (Karel Roden), kterého během jednotlivých dnů v týdnu navštěvuje několik různorodých pacientů. Každé pondělí dochází do psychologovy pracovny vyzývavá Sandra (Tatiana Pauhofová), která se hned v úvodním díle přizná, že je do Marka zamilovaná. V úterý absolvuje terapii bývalý voják z Afghánistánu (Lukáš Hejlík), u kterého postupně vycházejí najevo jeho válečná traumata. Ve středu se psycholog setkává s mladičkou gymnastkou Lindou (Michaela Doubravová), jež předstíranou suverénností maskuje své sebevražedné sklony. Ve čtvrtek jej navštěvuje manželský pár (Aňa Geislerová a Martin Hofmann), který se hádá kvůli zvažovanému potratu a jehož neshody souvisejí se špatnou komunikací.
Každý pátek hrdina navštěvuje svou starší kolegyni, s níž konfrontuje své pochybnosti a rodinné starosti. Ditu zosobnila známá slovenská herečka Kamila Magálová. Psychologovu choť, s níž prožívá manželskou krizi, ztělesnila Klára Melíšková. Jejich dospívající dceru, s níž si otec rovněž moc nerozumí, si zahrála Berenika Kohoutová.

Terminátor: Příběh Sáry Connorové / Terminator: The Sarah Connor Chronicles

Děj seriálu začíná po událostech filmu Terminátor 2, kdy John a jeho matka úspěšně odvrátili Soudný den. Jenže budoucnosti/minulost se opět vrací a boj proti Skynetu pokračuje…

Sarah Connor a její syn John utíkají společně před vládou a snaží se vymyslet plán na zničení počítačové sítě Skynet a předejít tak Soudnému dni.

 

 

 

Terra Nova

Děj tohoto dobrodružného seriálu začíná v roce 2149, svět je zničen a skupina obyvatel se připravuje na cestu, na kterou byli vybráni pro své schopnosti nebo vylosováni. Čeká na ně výprava několik milionů let zpět časem a život ve světě, který zná živou přírodu, modré nebe a opravdové jídlo. Co však na konci své cesty naleznou nebude přesně to, co očekávali…

 

 

 

Teta

seriál Teta

Pohádkový seriál o neobvyklých strašidlech.

Seriál přivádí diváky na zámek, kde žijí velmi podivní obyvatelé – strašidla. Tady v rodinném sídle dokončuje baron Henry Frankenstein své nejnovější dílo – jeho umělý člověk, bytost s mozkem génia a silou stroje, se má stát neocenitelným pomocníkem člověka. Max, opuštěný, věčně hladový chlapec, uteče z potulného cirkusu, kde poznal jenom výprask. Pomůže mu vodník Alois, který stále nemůže zapomenout na svoji nevěrnou mořskou pannu. A Hufšmíd, kovář z města – i on si hraje na vynálezce. Snaží se zničit svého konkurenta, barona Henryho, a když se mu to nepodaří, poštve proti němu obyvatele města. Alois pospíchá na zámek, aby své přátele varoval. Ale baron se lidí z města nezalekne. S hrdostí jim ukazuje svůj výtvor. Rozzuřený dav, poštvaný kovářem, chce příšeru, která jako genius vůbec nevypadá, zlikvidovat…

 

That Dirty Black Bag

seriál That Dirty Black Bag

Příběh popisuje osmidenní střet mezi Arthurem McCoyem, neúplatným šerifem s pohnutou minulostí, a Rudým Billem, nechvalně proslulým osamělým lovcem odměn, který je známý tím, že svým obětem stíná hlavy a strká je do špinavého černého pytle, protože, jak sám říká, “hlavy váží méně než těla”.

 

 

 

That Time I Got Reincarnated as a Slime

seriál That Time I Got Reincarnated as a Slime series

Mikami Satoru je při cestě z práce bodnut a umírá. Ale místo toho, aby umřel, tak je znovuzrozen do jiného světa. Ale ne jako člověk, nýbrž jako inteligentní sliz. Získává nové jméno Rimuru, a tak začíná jeho cesta po novém světě.

 

 

 

The A Word

The A Word

Vícegenerační rodina se musí naučit spolupracovat v momentě, kdy je jejich nejmladšímu synovi diagnostikován autismus. Podle izraelské série The Yellow Papers.

 

 

 

 

The ABC Murders

seriál The ABC Murders series

Třídílná minisérie je adaptací detektivky Vraždy podle abecedy z roku 1936 od královny detektivních románů Agathy Christie.

Hercule Poirot pátrá po geniálním sériovém vrahovi, který si své oběti vybírá podle abecedy.

 

 

 

The Accident

seriál The Accident series

V komunitě ve Wales započne projekt, který má přispět k lepší budoucnosti. Jednoho dne dojde k explozi a je hodně ztrát na lidských životech, včetně dětí. Obyvatelé jsou zasaženi smutkem a vztekem. Snaží se najít spravedlnost pro své zemřelé.

 

 

 

The Adventures of Tom Sawyer

seriál The Adventures of Tom Sawyer series

 

The Affair

Provokativní drama stanice Showtime, které zkoumá citové a psychologické důsledky mimomanželské aféry. Příběh je vyprávěn odděleně z ženského a mužského úhlu pohledu. V centru dění se nachází Alison, mladá žena pracující jako servírka v populární hospůdce v Hamptons. Alison se snaží dát život dohromady, než se stane tragédie. Její manžel Cole se snaží, ale selhává jak u manželky, tak finančně. Jeho ranč, který byl v jeho rodině po několik generací, totiž hodně prodělává. Jejich manželství se dále zkomplikuje ve chvíli, kdy Alison začne mít aféru s Noahem, učitelem na střední škole v New Yorku, který tráví své léto právě v Hamptons.

 

The Afterparty

seriál The Afterparty

Seriál se točí okolo záhadné vraždy, ke které dojde na afterparty během setkání spolužáků ze střední školy. Každá z osmi epizod se bude soustředit na stejnou noc, a to vždy z pohledu jiné osoby. Díly se budou lišit vlastním osobním vizuálním formátem i žánrem, které dokonale ladí k osobnosti člověka, jehož očima na událost nahlížíme.

 

 

The Alienist

The Alienist

Psycholog, reportér a policistka v utajení pronásledující sériového vraha v New Yorku pozdního 19, stletí. Podle novely Caleba Carra.

 

 

 

 

The Arrangement

The Arrangement

Jedna z největších akčních hvězd světa nabídne 10 000 000 dolarů za falešnou svatbu s herečkou, která chce odstartovat svou kariéru.

 

 

 

 

The Assets

seriál The Assets series

Osmidílná minisérie, která vychází ze skutečných událostí pracovnice CIA, Sandy Grimesové.

V roce 1985 vrcholí studená válka. Sandy a její parťačka Jeanne se snaží odhalit špeha, kterým není nikdo jiný, než jeden z nejznámějších špionů americké historie, Aldrich Ames. Sandy začíná závod s časem ve snaze zachránit sovětské agenty před jistou smrtí. Sandy žije dvojí život. Doma je z ní milující manželka a matka, která však přísahala, že se nezastaví před ničím, dokud neodhalí pravdu.

The Assets nahlíží na pravdu, osobní příběhy a výsledek studené války z pohledu držitelů národních tajemství: CIA.

Minisérie je adaptací knihy Circle of Treason: A CIA Accourt of Traitor Aldrich Ames and the Men He Betrayed od Sandy Grimes a Jeanne Vertefeuile.

The Bachelor

seriál The Bachelor series

The Bachelor je americká seznamovací reality show, díky jejímuž úspěchu vznikla i dámská verze The Bachelorette.

 

 

 

 

 

The Baker and the Beauty

seriál The Baker and the Beauty series

Daniel je obyčejný chlapík, který pracuje v rodinném pekařství a dělá vše, co od něj kubánští rodiče a sourozenci očekávají. Během jedné bouřlivé noci v Miami však potká dívku jménem Noa, která slaví úspěchy jako módní průkopnice a celosvětová superstar. Hrdinův život se rázem ocitne v záři reflektorů. Dokáže tento nevšední pár žít společný život a zatáhne své rodiny do kulturního střetu?

 

The Bay

Příběh je zasazen do přímořského městečka Morecambe. Lisa Armstrong je policistka, která vezme případ pohřešovaných dětí. Rychle ale zjistí, že má osobní spojitost s postiženou rodinou, která může ohrozit nejen případ samotný, ale také její kariéru.

 

 

 

The Bear

seriál The Bear

Seriál se točí kolem mladého šéfkuchaře, který se vrací do Chicaga, aby vedl rodinnou restauraci.

 

 

 

The Big Show Show

seriál The Big Show Show series

Profesionální wrestler Big Show opouští ring WWE a připravuje se na mnohem drsnější úkol – bude na Floridě s manželkou vychovávat tři dcery.

 

 

 

 

The Blacklist: Redemption

Bývalý utajený agent se přidává k soukromé žoldácké organizaci, která řeší mezinárodní problémy příliš nebezpečné nebo citlivé pro americkou vládu, zatímco se snaží zjistit více o své stíny zahalené rodině a vlastním původu.

 

 

 

 

 

 

The Bold Type

Sutton, Kat a Jane pracují pracují v redakci jednoho z populárních časopisů, kde se starají o to, aby byl nadále publikován. Během své práce však hledají samy sebe, což zahrnuje i jejich osudové lásky.

 

 

 

 

The Book of Boba Fett

seriál The Book of Boba Fett

Legendární lovec odměn Boba Fett a žoldák Fennec Shand musí proplout podsvětím galaxie, když se vracejí na Tatooine, aby si nárokovali území, kterému kdysi vládl Jabba Hutt a jeho zločinecký syndikát.

Seriál je spin-offem The Mandalorian.

 

 

 

The Boondocks

Animovaný seriál inspirovaný komiksovými stripy. Seriál si mimo jiné dělá srandu z rapu. Huey a Riley se přestěhovali ke svému prchlivému dědečkovi na předměstí. Pomalu si zvykají na nové prostředí a vyrovnávají se s tím po svém.

 

 

 

The Boys

seriál The Boys series

Superhrdinové už dávno nejsou tváří spravedlivé síly. Lidské oběti u svých akcí nepovažují za nic neobvyklého. Proto CIA pověří Billy Butchera, aby sestavil tým, který se postará o tyto problémové „supráky“.

Natočeno podle stejnojmenného komiksu, který napsal Garth Ennis.

 

 

 

The Brave

The Brave

Členové elitní speciální jednotky obětují i osobní věci, aby provedli nebezpečné mise pro Americkou DIA…

 

 

 

 

The Calling

seriál The Calling

Detektiv newyorské policie Avraham Avraham odhaluje pravdu svým osobitým způsobem, ve kterém hraje roli víra v lidstvo. Hrdina, vedený hlubokým smyslem pro duchovno a náboženské zásady, je nucen pochybovat o své vlastní lidskosti, když se zdánlivě rutinní vyšetřování obrátí naruby.

Seriál je adaptací mezinárodního krimi románu od Drora A. Mishaniho.

 

 

The Capture

seriál The Capture series

Seriál je postavený na moci zpravodajských služeb a nebezpečí fake news. Voják Shaun Emery, který je falešně obviněný z vraždy, se snaží dokázat, že je nevinný. Když už se zdá, že se může vrátit do běžného života se svojí malou dcerou, objeví se z ničeho nic nebezpečná nahrávka, kvůli které bude muset znova bojovat o svoji svobodu. Vyšetřováním případu je pověřena inspektorka Rachel Carey, která rychle zjišťuje, že pravda je často jen otázkou úhlu pohledu.

 

 

 

 

The Carrie Diaries

Carrie Bradshawová je v posledním ročníku na střední škole a poprvé začíná přemýšlet o lásce, sexu, přátelství a rodině, zatímco se připravuje na vysokou školu a Manhatton.

Seriál je inspirován stejnojmennou knihou od Candace Bushnellové.

 

 

 

The Catch

Alice Vaughanová je silná a úspěšná žena, která se živí vyšetřováním podvodů. Sama hrdinka se však jednoho dne stane obětí léčky, kterou na ni nastraží její snoubenec. Vedle řešení případů se tak Alice rozhodne zrádce najít dřív, než se mu podaří zničit jí kariéru.

 

 

 

The Chi

seriál The Chi

Seriál vypráví příběh o dospívání. V centru dění stojí skupinka místních obyvatel, kteří jsou spojeni náhodou, nicméně skutečné pouto mezi nimi vznikne ve snaze nalézt skutečnou blízkost a vykoupení. Kevin je mladý teenager, který musí zahodit veškeré iluze a odhalit temnější stránku dětství. Brandon je snílek, který směle vykročí do neznáma se sebevědomou vírou, že najde úspěch v životě a lásku se svou dívkou Jerrikou. Emmett je bezstarostný teenager, který je vtržen do komplexního světa povinností. V neposlední řadě Ronnie je flákač, který kvůli nedostatku lásky a víry v sebe sama zpochybňuje svůj každý čin.

 

 

The Chosen One

seriál The Chosen One series

 

Tři lékaři jsou odhodláni donést do území Pantanal v Brazílii vakcínu na virus Zika. Narazí na neochotu zdejšího obyvatelstva a tajemný kult. Celá mise se zvrtne v boj o život.

 

 

The Cleaning Lady

seriál The Cleaning Lady

Hlavní hrdinkou je chytrá doktorka, která se vydá do Států, aby zde našla léčbu pro svého nemocného syna. Systém ji však selže a hrdinka se musí začít schovávat. Rozhodne se však nevzdat a vezme otěže do vlastních rukou. Stane se uklízečkou pro mafii a začne hrát hru podle vlastních pravidel.

 

 

 

 

The Code

seriál The Code series

Ti nejchytřejší lidé z armády se vydávají směrem k nejtěžším výzvám v soudní síni i mimo ni. Každý advokát je trénován jako žalobce, obhájce i vyšetřovatel… a taky mariňák.

 

 

 

 

The Comey Rule

seriál The Comey Rule series

Seriálové zpracování knihy A Higher Loyalty: Truth, Lies, and Leadership, jejímž autorem je bývalý ředitel FBI James Comey.

Hlavním hrdinou je James Comey, ředitel FBI, který pracuje pod nově zvoleným prezidentem Spojených států Donaldem Trumpem.

 

 

 

The Conners

seriál The Conners series

Spin-off seriálu Roseanne, který vypráví příběhy rodiny Connerových.

Po náhlých událostech jsou Connerovi nuceni čelit každodenním událostem nezvyklým způsobem.

 

 

 

The Cool Kids

seriál The Cool Kids series

Tři kamarádi v domově důchodců jsou místní největší samci. Vítr z plachet jim však záhy vezme nejnovější člen komunity, rebelská dáma, která je připravená nastolit nový řád. Hrdinové si připadají, jako by se znovu ocitli na střední škole. Jen je jim už přes 70 let.

 

 

 

 

 

The Crossing

The Crossing

Malé rybářské město je zaplaveno úprchlíky před genocidou, která ničí jejich domov – odehrává se v Americe 180 let v budoucnu.

 

 

 

 

 

The Crown

Alžběta II., nejdéle vládnoucí britská panovnice. Zažila několikeré premiéry, krušné časy, krizi ale i velká propouštění. Přesto vše ale na britském trůně vytrvala a nepodlehla. Právě v tomto historicky životopisně mapujícím seriálu jsou vylíčeny nejenom její začátky jakožto mladičké nezkušené panovnice, ale také zákulisní politické machinace, intriky, ale i těžká (ať už morální, sociální či ekonomická) rozhodnutí, jež musela až do dnešních dnů učinit. Rozhodnutí, jež dopomohla Velké Británii být tím, čím je dnes.

 

 

The Dark Crystal Age of Resistance

seriál THE DARK CRYSTAL: AGE OF RESISTANCE series

Děj seriálu se odehrává před filmem Temný krystal.

Krystal pravdy je poškozen a svět Thra umírá. Když to zjistí tři Gelflingové, vydávají se na epickou výpravu, aby zachránili svůj svět.

 

 

 

The Dead Lands

seriál The Dead Lands series

Waka, zavražděný Māorský bojovník se navrátivší se z posmrtného života a Mehe, odhodlaná mladá žena se pustí do hledání toho, kdo “zničil svět” a jak uzavřít průrvu mezi světem živých a mrtvých.

 

 

 

 

 

The Defenders

The Defenders

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist se dají dohromady, aby v New Yorku bojovali se zločinem.

 

 

 

 

 

The Detour

seriál The Detour series

Upřímný pohled na jednu americkou rodinu s nádechem černého humoru. Manželský pár se rozhodne spolu se svými dvěma dětmi vydat se na road trip na Floridu. Táta Nate je přesvědčený, že půjde o výlet jejich života. Každý kousek jejich cesty však naopak doprovází různé nehody a neštěstí, rodinka nemá chvíli klidu.

 

 

 

 

The Deuce: Špína Manhattanu

seriál The Deuce Špina Manhattanu

V raných sedmdesátých letech zažíval pornoprůmysl překotný vývoj těsně po své legalizaci. A byl to tvrdý svět, do kterého se následně promítl vzestup HIV, kokainová epidemie, násilí a spousta nemovitostí.

Dva bratři, dvojčata, Vincent a Frankie Martino, byli velcí hráči na Times Square. Stáli ale také za zrodem sexuálního průmyslu, když se k nim připletla prostitutka Candy, která pod jejich okny dlouho šlapala a která měla velkého podnikatelského ducha.

The Devil Punisher

seriál The Devil Punisher series

 

Přes den pekař, v noci bojovník s démony. Reinkarnovaný bůh chce ale hlavně vrátit paměť svojí milované, aby si vzpomněla na jejich lásku trvající přes tisíc let.

 

 

 

 

The Dragon Prince

seriál The Dragon Prince series

Příběh o dvou lidských princích a bratrech, Callumovi a Ezranovi, kteří jsou nuceni uzavřít spojenectví s elfskou vražednicí Raylou a vydat se na neuvěřitelnou cestu, která může přinést mír do jejich válčících zemí.

 

 

 

The Dropout

seriál The Dropout

Pravdivý příběh Elizabeth Holmesové a společnosti Theranos je neuvěřitelným příběhem o ambicích a slávě, které se strašlivě zvrtly. Jak se nejmladší miliardářce na světě podařilo v mžiku oka o všechno přijít? Jak se stalo, že žena, o níž se kdysi mluvilo jako o příštím Steveu Jobsovi, čelí obvinění z trestného činu a hrozí jí až 20 let vězení? Jak se stalo, že její technologie, která měla znamenat revoluci ve zdravotnictví, potenciálně ohrozila miliony pacientů? A jak to, že se tolik inteligentních lidí tak zmýlilo?

Minisérie je založena na stejnojmenném podcastu ABC News Radio.

 

 

The Eddy

seriál The Eddy series

Bývalý slavný jazzový pianista z New Yorku Elliot Udo se stává spolumajitelem neslavného klubu The Eddy v Paříži. Ujme se zde vedení místní kapely, kde jako hlavní zpěvačka působí jeho bývalá přítelkyně Maja.

Elliiot se dozví, že druhý spolumajitel klubu Farid může být zapleten do nekalých praktik a na světlo se pomalu začnou dostávat tajemství, která netušila ani Farridova manželka Amira.

Do Paříže se navíc vydává i Elliotova dospívající dcera potížištka Julie, která zde s otcem plánuje bydlet, a hrdinovy osobní a profesionální světy se začnou rychle hroutit.

 

The End Of The Fucking World

seriál The End Of The Fucking World series

Inspirováno stejnojmenným komiksem Charlese Forsmana.

James je 17letý mladík, který se domnívá, že je psychopat. Ve škole narazí na náladovou dívku jménem Alyssa, která o Jamese projeví milostný zájem. James se toho rozhodne využít a vybere si Alyssu jako svou první lidskou oběť, jenže ani jeden z nich netuší, kam toto osudové setkání vlastně povede.

 

The Endgame

seriál The Endgame

Thriller The Endgame sleduje osudy dvou naprosto rozdílných žen. První z nich, Elena Federova, je pašeračka zbraní a brilantní kriminálnice, která donedávna patřila mezi nejhledanější mezinárodní zločince. Teď je ve vězení, odkud však i tak řídí koordinované bankovní loupeže. Val Fitzgerald je naopak zásadová a neúprosná agentka FBI, která se před ničím nezastaví.

 

 

The Enemy Within

seriál The Enemy Within series

Erica Shepherd je bývalá agentka CIA. Známá je ale především jako zrádkyně Spojených států a díky tomu si momentálně odpykává doživotní trest v nejpřísněji střežené věznici. Přestože je to proti všemu, v co kdy věřil, je agent FBI Will Keaton (Chestnut) nucen požádat o pomoc právě tuto ženu. Nikdo jiný mu chytit lidi, které ona zná tak dobře, nemůže pomoci. Koneckonců, chytit špiona může jedině ten, kdo umí přemýšlet jako špion…

 

 

 

 

The English

seriál The English

Cornelia Locke přijíždí na venkov uprostřed Ameriky, kde v roce 1890 touží po pomstě na muži, kterého viní ze smrti svého syna. Po příjezdu se setkává s Eliem, bývalým jezdeckým průzkumníkem a členem kmene Pawnee, se kterým společně odhalí sdílenou historii. Ta musí být poražena za každou cenu, pokud má někdo z nich přežít.

 

 

The Equalizer

seriál The Equalizer series

Tajemná žena se záhadnou minulostí využívá své pokročilé dovednosti k tomu, aby pomáhala těm, kteří už se nemají na koho jiného obrátit.

Jde o adaptaci stejnojmenného seriálu, podle kterého vznikl také úspěšný film.

 

 

 

The Eric Andre Show

seriál The Eric Andre Show series

Eric Andre je americký komik, který si ve své show vezme na paškál různá probíraná témata a někdy i vlastní hosty. Pokud se bude chovat agresivně a vulgárně, nebuďte překvapeni.

 

 

 

The Essex Serpent

seriál The Essex Serpent

Čerstvě ovdovělá Cora konečně našla vysvobození z nešťastného manželství. Hrdinka se přestěhuje z Londýna do malé vesnice Aldwinter v Essexu. Zde ji zaujme místní pověra, že se na místo vrátilo mýtické stvoření známé jako Essex Serpent (Had Essexu).

 

 

 

The Exorcist

Dva velmí rozdílní kněží pracují na děsivých případech démonického posednutí. Na motivy filmu z roku 1973.

 

 

 

 

The Expanse

V budoucnosti vzdálené 200 let se hledání zmizelé dědičky na opuštěném plavidle v pásu asteroidů změní v závod napříš galaxií kvůli odhalení děsivého tajemství. Podle knih James S. A. Coreyho.

 

 

 

The Falcon and The Winter Soldier

seriál The Falcon and The Winter Soldier series

Po událostech z filmu Avengers: Endgame spojí Sam Wilson a Bucky Barnes síly dohromady a vydají se na světové dobrodružství, které otestuje jejich schopnosti i trpělivost.

 

 

 

 

 

The Fall

seriál The Fall series

Psychologický thriller, který zkoumá životy dvou lovců. Jedním z nich je sériový vrah, který pronásleduje své náhodné oběti v okolí města Belfast, a druhým je talentovaný detektiv; žena pracující pro metropolitní policii, a pověřena jeho dopadením.

 

 

The Family Man

seriál The Family Man series

Sledujeme příběh muže, který pracuje pro National Investigation Agency (NIA). Zatímco bojuje proti teroristům, musí se také starat o svoji rodinu, na kterou má dopad jeho nebezpečná, stresující a málo placená práce.

 

 

 

 

The First

seriál The First

Příběh se odehrává v blízké budoucnosti. Na Mars se chystá první lidská posádka, ovšem první kroky k meziplanetární kolonizaci budou plné překážek. Nesledujeme pouze astronauty, ale i jejich rodiny a přátele, stejně jako řídící tým na Zemi.

 

 

 

The First Lady

seriál The First Lady

Příběh je zasazen do východního křídla Bílého domu, kde se v tajnosti událo mnoho významných a svět měnících rozhodnutí, za nimiž stojí charismatické, komplexní a dynamické první dámy. Seriál nahlíží za oponu osobních i politických životů těchto enigmatických hrdinek.

První série se soustředí na Eleanor Rooseveltovou, Betty Fordovou a Michelle Obamovou.

 

 

The Fix

seriál The Fix series

Poté, co prohrála největší případ své kariéry a média z ní udělala obětního beránka, se bývalá žalobkyně Maya Travis vydává z Los Angeles žít tichý život v Oregonu. Osm let po její zdrcující porážce vrah znovu udeří. To hrdinku donutí vrátit se zpět do Los Angeles, aby ho konfrontovala ještě jednou. Bude hrát podle pravidel, nebo udělá vše proto, aby ho dostala za mříže?

 

 

 

The Flash

Podivná nehoda způsobí, že se forenzní chemik Barry Allen stane nejrychlejším člověkem na světě. Spin-odd seriálu Arrow podle DC komiksu.

 

 

 

 

The Fosters

Puberťačka Callie Jacobs je umístěna do pěstounské péče lesbického páru a jejich potomstva biologických, adoptivních a podporovaných dětí.

 

 

 

 

The Frankenstein Chronicles

The-Frankenstein-Chronicles

V 19. století jsou v Londýně nalezena sešité části těl a policie má podezření na vědce zkoušejícího oživit mrtvé.

 

 

 

 

The Fugitive 2020

seriál The Fugitive (2020) series

V metru v Los Angeles vybuchne bomba. Obyčejný úředníček Mike Ferro zrovna metrem cestuje a jediné, na co myslí, aby jeho rodina byla v bezpečí. Nastražené důkazy však ukazují na Mikea jako na toho, kdo je za bombu zodpovědný. Je neprávem a velmi veřejně obviněný a musí dokázat svou nevinu a odhalit skutečného pachatele, než ho vyšetřující detektiv Clay Bryce dopadne a zatkne.

 

 

 

The Gifted

Normální rodina se stává štvanci před vládními složkami, když zjistí, že jejich dítě je supermutant. Seriál z komiksového univerza X-Menů.

 

 

 

The Girl from Plainville

seriál The Girl from Plainville

Příběh podle skutečné události vypráví o Michelle Carter, mladé ženě z malého městečka v Massachusetts. Michelle se ocitla před soudem po obvinění z vraždy svého přítele Conrada Roye. Žalobce tvrdil, že její telefonní hovory a SMS zprávy zavinily Conradovu sebevraždu.

 

 

 

The Girl in the Woods