Zlato / Guyane

STAŽENÍ seriál Zlato_Guyane series

Obsah:

Vincent Ogier je dvacetiletý student geologie z Paříže, který se rozhodne odjet do Francouzské Guyany, aby tam absolvoval stáž u společnosti těžící zlato. Dostane se pod ochranná křídla místního kmotra Antoina Serry, který jej zasvětí do mnohem lukrativnějšího a nebezpečnějšího světa obchodu se žlutým kovem. Od Serry, který se k němu chová jako otec, se Vincent dozví o tomto podnikání vše, co potřebuje vědět. Jenže v gangu nejsou noví příchozí vítáni – Louisovi, Serrově pravé ruce, se Vincent nezdá.

Vincent a Serra začnou stavět tábor, aby prozkoumali zlatý důl, ale napětí mezi nimi a jejich brazilskými konkurenty se změní v nelítostnou válku. Vše se navíc zkomplikuje, když Vincent zjistí, že mytické pověsti o dolu Sarah Bernhard nejsou jen legendou. Guyanská džungle je svět, kde se setkávají podnikatelé, gangsteři, geologové a vojáci, aby pro pár gramů drahého kovu zabíjeli.

Hodnocení:

 

Plný názevZlato / Guyane
Status:
Žánr:Dobrodružný
Protagonisté:   Stany Coppet ,  Mathieu Spinosi ,  Olivier Rabourdin ,  Anne Suarez ,  Issaka Sawadogo ,  Daniely Francisque
Scénář:Fabien Nury
Režie:Kim Chapiron ,  Philippe Triboit ,  Fabien Nury
Stopáž: 52 minut
Rok výroby:2016
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:Francie